top of page

Mai

Yayınevi Politikası

Yayınevimiz, hususiyetle Osmanlı matbuatındaki kitaplarla ilgilenmektedir. Bunun sebebi, harf değişikliği ve kelimelerin tasfiyesi vetiresinde kaybolan bazı bilgileri okuyucuya ulaştırmak hedefinden ileri gelmektedir. Tabi çalışmalarımız sadece bununla sınırlı kalmayacaktır. Zamanla başka lisanlardan da tercüme edilen eserler de telif edilecektir. Tüm bu işler belli bir zamana rehnolunduğundan vakti geldikçe yavaş yavaş okuyucuyla buluşacaktır. 

Velhâsıl-ı kelâm şimdiki matbuatta bulunmayan, baskısı yapılamayan, bulunsa bile okunamayan veya anlaşılmayan bilgileri, günümüz yayın alemine kazandırmak azmindeyiz.

Okuyucu İlişkilerimiz

Okuyucularımız bizimle her zaman iletişim kurabilirler. Bu bizi memnun edecektir. 

Metinlerde kelime hatası görüldüğünde  veya "Bunu, niye böyle yaptınız" gibi suallerine karşılık bulmak için bizimle iletişime geçebilirler. Bizim kurumsal bir yapıda bulunmamız samimiyetimizi bir kenara bırakmamızı gerektirmiyor. Sadece, karşılıklı haklarımıza hürmet ederek konuşmak kafidir.

Tüm bunların haricinde, umarız en çok tebrik mesajları gelir... Görüşleriniz bizler için her daim mühimdir.

Öğrenci Desteğimiz

Talebe kardeşlerimiz, bizlere öğrenci olduklarını ispatladıkları taktirde belli bir yüzde oranında indirime tabi olacaklardır. Sakın bizlerle irtibata geçmekten çekinmeyin. 

Bunun haricinde özel günlerde ve bazı indirim uygulamaları sosyal medya hesaplarımızdan ilan edilecektir. Bizi takipte kalmayı ve bültenimize abone olmayı unutmayın.

Hedeflerimiz

• Çeviri Eserler
• Dergi Neşriyatı

• Tekrar Yayınlar

Hizmet Görüşümüz

bottom of page